O nás

Vista resort & club

Tenisový areál se nachází v přírodním lesoparku v Praze 5 – Košířích zhruba 10 minut od OC Nový Smíchov. Je jedinečnou oázou klidu v přímé blízkosti centra Prahy a pro svůj nádherný výhled do údolí nese nový název Vista resort & club. V areálu Vám nabízíme 9 antukových venkovních kurtů, 2 minikurty, 2 tréninkové zdi a v zimě pak 3 tenisové kurty v hale. Centrální tenisový dvorec s 54 místy k sezení v okrasném květinovém svahu je chloubou areálu.

V příjemném prostředí je návštěvníkům a členům klubu k dispozici adventure golf, fitness, služby fyzioterapeuta a zkušení trenéři. Restaurace s venkovní terasou a bezbariérovým přístupem nabízí lehkou italskou kuchyni, ale i tematická jídla a spolu s nádherným výhledem na tenisový areál a část Prahy poskytuje hostům nezapomenutelný zážitek. K dispozici je bezplatné připojení wi-fi, velkoplošná obrazovka a v zimním období velmi příjemné posezení u krbu. Přímo v areálu naleznete dostatek parkovacích míst.

V tenisovém areálu Vista resort & club pro Vás rádi na klíč uspořádáme firemní turnaje či sportovně-společenské firemní akce s využitím restaurace pro cateringové služby. Restaurace je ideální rovněž pro běžná společenská a obchodní setkání. V případě zájmu o získání členství v tenisovém klubu naleznete více informací v sekci „Klub“ nebo na telefonu 603 726 477.

Zájemcům o tenis poskytujeme prvotřídní služby a špičkové vybavení a zázemí. Přijďte nás navštívit do jednoho z nejhezčích tenisových areálů ČR!

Tým Vista resort & club